Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Z M I A N A stawek opłat za wynajem świetlic

Data15/01/2020 - 11:11:33

W związku ze zmianą zarządzeń Wójta Gminy Włodawa, dotyczących regulaminu świetlic i stawek opłat za wynajem świetlic dla mieszkańców, prosimy zainteresowanych o zgłaszanie się do Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy Włodawa w celu dopełnia formalności.

Wynajęcie świetlic, będących własnością gminy Włodawa poprzedza złożenie wniosku do Wójta Gminy Włodawa. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, zostanie podpisana umowa najmu lokalu użytkowego. Lokal zostanie udostępniony po spisaniu protokołu przekazania lokalu. Zdanie świetlicy odbędzie się po spisaniu protokołu odbioru z określeniem zużycia wody, energii elektryczne i grzewczej. Na podstawie protokołów zostanie wystawiona faktura VAT z płatnością przelewową. Cennik znajduje się w załączeniu.


ZałącznikRozmiar
Zarządzenie w sprawie regulaminu świetlic.docx18.33 KB
Zarządzenie w sprawie stawek opłat.docx15.9 KB
Wniosek.docx20.95 KB