Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Wzruszający koncert dla Rodziców w Różance

Data12/06/2013 - 15:15:30

Uroczysty i niezwykle wzruszający – tak można określić koncert z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, który odbył się w świetlicy wiejskiej w Różance, w dniu 7 czerwca 2013r. Niezwykły montaż wykonała młodzież z Różanki: Paula Milart, Karolina Babut, Jolanta Zań, Magdalena Linkowska, Agata Kiec, Emil Mikulski, Damian Wereszczyński, przy akompaniamencie zespołu „Przedział dla niepalących” z Zakładu Karnego we Włodawie. Reżyserem koncertu był Grzegorz Jasiński. Pomysłodawczyniami i organizatorami koncertu były: Maria Omelczuk – referat kultury Urzędu Gminy Włodawa oraz Lucyna Milart – Biblioteka Publiczna Gminy Włodawa. Występy obejrzeli licznie przybyli mieszkańcy Różanki oraz zaproszeni goście: Jacek Sankowski – z-ca dyrektora Zakładu Karnego we Włodawie, Tadeusz Sawicki – wójt gminy Włodawa, Andrzej Lis – przewodniczący Rady Gminy Włodawa, Bogusław Wieliczko – radny Rady Gminy Włodawa, Andrzej Łobko – dyrektor Szkoły Podstawowej w Różance, ks. Jarosław Czech – proboszcz Parafii św. Augustyna w Różance, Zygmunt Chaciówka – sołtys Wsi Różanka, Ludwik Bilicz – naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Różance, delegacja pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Różance, aktywni czytelnicy punktu bibliotecznego BPGW w Różance. Na zakończenie koncertu, wójt Tadeusz Sawicki, wspólnie z kierownikiem biblioteki Reginą Ignatiuk, wręczył wszystkim uczestnikom podziękowania z zaangażowanie w uroczystość. Szczególne podziękowania należą się Elżbiecie Rabczewskiej – wychowawcy grupy, dzięki której koncert mógł dojść do skutku.Wzruszający koncert dla Rodziców w RóżanceWzruszający koncert dla Rodziców w RóżanceWzruszający koncert dla Rodziców w RóżanceWzruszający koncert dla Rodziców w RóżanceWzruszający koncert dla Rodziców w RóżanceWzruszający koncert dla Rodziców w RóżanceWzruszający koncert dla Rodziców w RóżanceWzruszający koncert dla Rodziców w RóżanceWzruszający koncert dla Rodziców w RóżanceWzruszający koncert dla Rodziców w RóżanceWzruszający koncert dla Rodziców w Różance