Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

UWAGA

Data25/03/2020 - 10:44:32

Informujemy, że na terenie Gminy Włodawa na wszystkie place zabaw oraz siłownie zewnętrzne obowiązuje ZAKAZ WSTĘPU aż do odwołania.
Minister zdrowia Łukasz Szumowski oraz premier Mateusz Morawiecki wspólnie ze sztabem kryzysowym podjęli decyzję o zwiększeniu obostrzeń, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Nowe przepisy obowiązują od dziś (25.03.2020 r.) Ograniczenia dotyczą zakazu przemieszczania się z wyjątkiem drogi do i z pracy, wolontariatu związanym z pandemią oraz załatwiania niezbędnych spraw, np. robienia zakupów spożywczych. Zamknięte pozostają place zabaw, parki oraz bulwary. Zaostrzona kwarantanna potrwa do 11 kwietnia, chociaż sytuacja może ulec zmianie, ponieważ wszystko rozwija się dynamicznie. Za złamanie przepisów i wyjście z domu grozi kara pieniężna nawet do 5 tysięcy złotych.
Zostańcie w domu