Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Życzenia Wójta Gminy Włodawa z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Data14/10/2019 - 10:15:32

Szanowni Państwo

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty, zwracam się do Was, szanowni Państwo, z wyrazami szacunku za Wasz trud włożony w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży, które są naszym największym narodowym skarbem.
To dzięki Wam, wielu młodych ludzi poznaje siebie i swoje predyspozycje, odkrywa talenty i pasje, znajduje motywację do zmagania się ze swoimi słabościami.
Mam świadomość, że czasem efekty pracy nauczyciela widoczne są dopiero po latach, ale dziś Wam gorąco dziękuję za każdy trudny dzień, za godziny spędzone na przygotowaniu lekcji, za dobroć i cierpliwość jaką okazujecie swoim uczniom.
W tym szczególnym dniu życzę Państwu wytrwałości i spokojnej pracy wykonywanej w poczuciu bezpieczeństwa. Aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy była źródłem satysfakcji i poczucia spełnienia. Pracownikom administracji dziękuję za stwarzanie dobrych warunków do efektywnej działalności szkół.
Proszę przyjąć życzenia zdrowia, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Dariusz Semeniuk

Wójt Gminy Włodawa