KONKURS „LATO W SŁOIKU” 2019

Data13/08/2019 - 14:57:37

Gmina Włodawa ogłasza konkurs „Lato w słoiku” 2019 r., którego rozstrzygnięcie odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2019 r. podczas imprezy „Festiwal na Trójstyku” w Orchówku.

Przedmiotem Konkursu są wykonane własnoręcznie przetwory domowe z różnych warzyw i owoców z wyłączeniem wyrobów alkoholowych lub wykonanych z użyciem alkoholu.

Celem Konkursu jest promocja zdrowego stylu życia, zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji wykonywania przetworów domowych, rozwój, integracja i aktywizacja społeczności lokalnej.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne z terenu gminy Włodawa. Warunki udziału w konkursie zawiera zamieszczony poniżej Regulamin.

Zapraszamy do udziału.

ZałącznikRozmiar