Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Wójt Gminy Jabłonna - zaproszenie na szkolenie

Data12/08/2019 - 07:21:04

serdecznie zapraszam do udziału w szkoleniach dotyczących sukcesji gospodarczej gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw działających na obszarach wiejskich. Szkolenia są organizowane dla rolników i przedsiębiorców działających na obszarach wiejskich oraz dla przedstawicieli samorządów lokalnych: Wójtów, pracowników urzędów, Radnych, Sołtysów.
Przesyłam również linka do ankiety aby zarejestrować się do udziału w szkoleniu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxIv2F96DappJT-4sPob-7vzjBTOg5...


ZałącznikRozmiar
Zaproszenie_Jabłonna samorządowcy.pdf179.29 KB
Zaproszenie_Jabłonna przedsiębiorcy.pdf167.73 KB