Ogródek Oddziału Przedszkolnego w Różance otwarty!!!

Data05/07/2019 - 13:52:34

Pod koniec czerwca w Szkole Podstawowej w Różance odbyło się uroczyste otwarcie ogródka, który zorganizowały przedszkolaki wspólnie z Panią Adrianą Żmudzką – Borowiec, nauczycielką oddziału przedszkolnego. Kilka miesięcy trwały prace przy budowie i zagospodarowaniu tego wyjątkowego miejsca. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Wójt Gminy Włodawa Dariusz Semeniuk wspólnie z Dyrektor szkoły Agnieszką Bilicz – Lejko. Przedszkolakom towarzyszyli rodzice, którzy są dumni, że ich dzieci mają takie szczególne miejsce do nauki i zabawy. Dzieci przygotowały też cześć artystyczną, która miała miejsce w sali gimnastycznej.

Ogródek Oddziału Przedszkolnego w Różance otwarty!!!Ogródek Oddziału Przedszkolnego w Różance otwarty!!!Ogródek Oddziału Przedszkolnego w Różance otwarty!!!Ogródek Oddziału Przedszkolnego w Różance otwarty!!!Ogródek Oddziału Przedszkolnego w Różance otwarty!!!Ogródek Oddziału Przedszkolnego w Różance otwarty!!!Ogródek Oddziału Przedszkolnego w Różance otwarty!!!Ogródek Oddziału Przedszkolnego w Różance otwarty!!!Ogródek Oddziału Przedszkolnego w Różance otwarty!!!