Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Wielki Test Historyczny „Polskie Symbole Narodowe“

Data04/06/2019 - 12:54:45

Już poraz drugi w Szkole Podstawowej w Żukowie odbył sie konkurs o Puchar Wójta Gimny Włodawa w ramach Wielkiego testu historycznego pn. „Polskie symbole narodowe“.
31 maja do Żukowa przychachali uczniowe ze Szkoły Podstawowej w Orchówku i Szkoły Podstawowej w Różance, aby wziąć udział w teście na temat historii polskich symboli narodowych.
Celem konkursu było kształtowanie właściwej postawy wobec najważniejszych symboli narodowych i kultywowanie szacunku do nich oraz pogłębianie i umacnianie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych i obywatelskich oraz poczucia jedności narodowej w oparciu o poznawanie historii kraju.
Zwycieżcami testu okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w  Orchówku, którzy w bardzo wyrównanej rywalizacji pokonali swoich kolegów ze szkół z Rózanki i Żukowa.Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy o polskich symbolach narodowych i życzymy sukcesów.Wielki Test Historyczny  „Polskie Symbole Narodowe“Wielki Test Historyczny  „Polskie Symbole Narodowe“Wielki Test Historyczny  „Polskie Symbole Narodowe“Wielki Test Historyczny  „Polskie Symbole Narodowe“Wielki Test Historyczny  „Polskie Symbole Narodowe“