Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Zaproszenie do złożenia ankiety dot. Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Włodawa

Data20/07/2018 - 14:01:23

Pragniemy poznać Państwa opinię na temat problemów w naszej gminie, które mogą być skutecznie ograniczane przez realizacje działań związanych z rewitalizacją. Dane uzyskane dzięki Państwa informacjom umożliwią nam opracowanie programu rewitalizacji oraz pozwolą na podjęcie działań zmierzających do pozyskania europejskich funduszy na realizację projektów. Celem rewitalizacji jest poprawa zdegradowanych obszarów gminy, powiązana z ich aktywizacją społeczną. Badanie jest anonimowe, a wyniki posłużą jedynie do opracowania lokalnego programu rewitalizacji.
Niniejszą ankietę po wypełnieniu prosimy wysłać mailem na adres:fundusze@gmina-wlodawa.pl lub złożyć w kancelarii gminy w terminie do 31 lipca 2018 roku.

Wójt Gminy Włodawa

/-/ Tadeusz Sawicki


ZałącznikRozmiar
Ankieta dot. Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Włodawa.pdf207.78 KB