Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Palma Wielkanocna”

Data27/03/2018 - 17:15:05

Tradycyjnie z okazji Wielkanocy referat kultury UG zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Włodawa. Tegoroczny konkurs dotyczył palm wielkanocnych.
Komisja konkursowa oceniła 78 prac nadesłanych na konkurs w czterech kategoriach wiekowych przyznając następujące nagrody:
Kat. uczestnicy oddziałów przedszkolnych i klasy „0”:
- praca zbiorowa, gr. 3-4 latków chłopcy, SP Orchówek Oddział Przedszkolny;
– praca zbiorowa, gr. 6-latków chłopcy, Mikołaj Esko, Alan Haponiuk, Hubert Karczewski, Nikodem Łojewski, Marcel Pińkowski, Borys Szuster, Mikołaj Tadyniewicz, Zamiejscowy
Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– praca zbiorowa, gr. 6-latków dziewczynki, Samanta Marczuk, Laura Olesiejko, Anna Skrzyńska, Aniela Tadyniewicz, Maja Zdolska, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– Łucja Karbowiak, SP Różanka Oddział Przedszkolny;
– praca zbiorowa, gr. 5-latków dziewczynki, Blanka Adamiuk, Nadia Dejneka, Joanna Kubies, Paula Laskowska, Barbara Zając, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– Oskar Krawczyk, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– Sandra Winniczuk, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– praca zbiorowa, gr. 5-latków chłopcy, Filip Janik, Jakub Kasprzak, Antoni Mróz, Artur Prościński, Filip Włodarczyk, Zamiejscowy Oddział Przedszkolny w Korolówce;
– Joanna Mackiewicz, SP Nr 3 we Włodawie;
– Hanna Baj, SP Różanka Oddział Przedszkolny;
– praca zbiorowa, gr. 5-6 latków, Amelia Likos, Lena Koziej, Hanna Korneluk, SP Orchówek Oddział Przedszkolny;
Kat: klasy I-III
– Maja Dziatko, SP Żuków;
– Martyna Szafranek, SP Różanka;
– Michał Nowicki , SP Żuków;
– Lidia Pervushyna, SP Żuków;
– Karolina Horszczaruk, SP Żuków;
Kat: klasy IV-VII
– Wiktoria Mackiewicz, SP Nr 3 we Włodawie;
– Magda Junasza, SP Orchówek;
– Przemysław Hołownia, SP Żuków;
– Jagoda Baj-Horbaczewska, SP Różanka;
– Wiktor Skiba, SP Orchówek;
Kat: klasy gimnazjalne
– Julia Korneluk, PG NR2 Włodawa,
– Julia Kloc, PG NR2 Włodawa,
– Karolina Tyszczuk, PG NR2 Włodawa,
– Julia Filipek, PG NR2 Włodawa,
Gratulujemy zwycięzcom!



Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018Palma Wielkanocna 2018