Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Psy z terenu Gminy Włodawa przebywające w schronisku „Azyl” w Białej Podlaskiej.

Data04/01/2018 - 07:58:25

Serdecznie chcielibyśmy zachęcić Państwa do adopcji psów które przebywają w schronisku „Azyl” w Białej Podlaskiej. Wszystkie przedstawione psy są z terenu naszej gminy. Większość z nich na adopcję w schronisku oczekuje od 2014 roku. Jeżeli ktoś z Państwa mógłby adoptować któregoś z psów byli byśmy (psy zapewne też) bardzo wdzięczni.
Psy można zobaczyć w Białej Podlaskiej na ul. Olszowej 4, a więcej informacji uzyskać pod nr tel. 83 344 51 37.Psy z terenu Gminy WłodawaPsy z terenu Gminy WłodawaPsy z terenu Gminy WłodawaPsy z terenu Gminy WłodawaPsy z terenu Gminy WłodawaPsy z terenu Gminy Włodawa