Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Giełda Pracy z OHP

Data30/11/2017 - 12:26:07

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP we Włodawie zaprasza na giełdę pracy z agencją zatrudnienia Covebo w dniu 07 grudnia 2017 roku (czwartek) w godz. 10.00 – 13.00. Praca na stanowisku pracownik produkcyjny, pracownik piekarni w Holandii. Osoby chętne mają możliwość skorzystania z bezpłatnego przejazdu z Polski do Holandii. Pracodawca nie wymaga znajomości języka angielskiego.
Przedstawiciel firmy będzie przedstawiał informacje dotyczące przygotowanych ofert w tym warunki mieszkaniowe, warunki pracy i płacy.
Jeśli szukasz pracy i jesteś zainteresowany naszą ofertą przyjdź na spotkanie.
Bliższe informacje:
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP we Włodawie
ul. 11 Listopada 4
Tel. 82 572 45 16


ZałącznikRozmiar
giełda pracy.jpg78.76 KB