Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Zakończenie sezonu kajakowego 2017

Data12/10/2017 - 08:59:56

Lato za nami a wraz z nim sezon spływów kajakowych . Dnia 07.10.2017 r. w Różance odbyło się ogólnopolskie zakończenie sezonu kajakowego przy udziale 57 osób, które przybyły na tą wyjątkową imprezę m.in. z Sanoka , Rzeszowa , Łomży , Łodzi , Puław, Lublina , Lubartowa i Orchówka . Organizatorami byli Mieczysław Omelczuk i Paweł Szczepaniak. Przy sprzyjającej pogodzie, wyśmienitych humorach nie straszne było nawet wypychanie z grzęzawiska auta, którym uczestnicy spływu mieli dostać się do Trójstyku w Orchówku. Organizatorzy spływów kajakowych po Bugu pragną podziękować funkcjonariuszom Placówki Straży Granicznej z Włodawy za bardzo miłą współpracę życzliwą postawę wobec kajakarzy i organizatorów .Zakończenie sezonu kajakowego 2017Zakończenie sezonu kajakowego 2017Zakończenie sezonu kajakowego 2017