Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

III Hubertus

Data06/10/2017 - 12:42:32

Po raz trzeci spotykamy się na nadbużańskich Błoniach w Orchówku na Hubertusie Włodawskim. Tegoroczna edycja odbędzie się 14 października i jest połączona z 20-leciem nadania imienia gen. Franciszka Kleeberga Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie. Zaczynamy jak zawsze przejazdem z Suszna przez Włodawę do Orchówka, gdzie zaprezentujemy konie i jeźdźców publiczności. Planujemy również wykonać pokazy kawaleryjskie i jeździeckie. Punktem kulminacyjnym będzie widowiskowa pogoń za lisem. Zgodnie z tradycją pogoni będzie uciekać z lisią kitą zwycięzca ubiegłorocznej gonitwy - Piotr Górny z Radzynia Podlaskiego. Jak zawsze będziemy również szukać lisa konno.
W związku z jubileuszem 20-lecia nadania imienia Szkole, odbędzie się szereg konkursów dla dzieci i dorosłych. Organizatorami wydarzenia są Polescy Miłośnicy Koni i Jeździectwa oraz Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. gen. F. Kleeberga we Włodawie. Jak co roku wspierają nas Starosta Włodawski, Burmistrz Włodawy oraz Wójt Gminy Włodawa.


ZałącznikRozmiar
HUBERUS LOGO III 2017.png726.2 KB