Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Problem z odbiorem odpadów w Różnce i Stawkach

Data13/02/2017 - 11:58:38

Zgodnie z harmonogramem, dzień 13 lutego 2017 roku wyznaczony jest na odbiór odpadów komunalnych z miejscowości Różanka i Stawki. Z relacji firmy realizującej usługę odbioru odpadów komunalnych (Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Włodawie) wynika, że z powodu dużej ilości śniegu, dojazd do niektórych posesji jest utrudniony bądź niemożliwy. Jeżeli w lutym br., w dniu o którym mowa wyżej nie zostały odebrane od Państwa odpady oznacza to, że wystąpiła sytuacja opisana wyżej.
W takim przypadku, o ile warunki pogodowe będą korzystniejsze, usługa zostanie ponownie wykonana w najbliższym możliwym terminie, o którym zostaną Państwo poinformowani. Jeżeli natomiast warunki pogodowe nie poprawią się, odbiór odpadów odbędzie się zgodnie z terminem wyznaczonym na kolejny miesiąc tj. 15 marzec 2017 roku.
Pełny harmonogram odbioru odpadów znajduje się w linku obok: http://gmina-wlodawa.pl/node/1989 .