Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

X Jubileuszowa edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK 2017

Data10/02/2017 - 13:29:23

Targi Rolnicze to spotkanie profesjonalistów z branży, właścicieli i osób zarządzających gospodarstwami rolnymi z przedstawicielami przedsiębiorstw, którzy chętnie udzielają porad na temat najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt. Sukces poprzedniej edycji sprawił, że tegoroczna odsłona Targów AGRO-PARK cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony wystawców. Wstęp na Targi jest bezpłatny!. Ponadto dla grup zorganizowanych, minimum 12 osobowych istnieje możliwość dofinansowania do kosztów transportu. Szczegóły na plakacie.


ZałącznikRozmiar
Plakat.jpg245.24 KB
zasady dofinansowania_Agro-Park 2017.pdf96 KB