Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Gminne Obchody Dnia Kobiet w Korolówce

Data08/03/2016 - 14:15:50

W niedzielę 6 marca w świetlicy w Korolówce zorganizowano gminne obchody Dnia Kobiet. Swoją obecnością zaszczyciły nas panie delegacje wszystkich 13 Kół oraz sołtyski z terenu gminy Włodawa. Po raz pierwszy zaproszono również członkinie Rady Sołeckiej z Wołczyn, by w ten sposób zachęcić panie do zawiązania Koła Gospodyń Wiejskich przy nowopowstałej świetlicy w Wołczynach. Moc serdecznych życzeń złożył wójt Tadeusz Sawicki, po czym wraz z radnym Rady Gminy Włodawa Bogdanem Wysockim oraz Andrzejem Barejem - członkiem Rady Sołeckiej Wsi Korolówka wręczyli każdej z pań symboliczny goździk oraz okolicznościowe serduszko-laurkę. Miłe spotkanie uatrakcyjniła pokazami tańca Formacja Taneczna Loka z Lublina, prowadząc zabawne taneczne animacje. Kulminacyjnym punktem obchodów był okolicznościowy tort, wykonany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Korolówce. Organizatorami uroczystości był referat kultury Urzędu Gminy Włodawa, Koło Gospodyń Wiejskich w Korolówce oraz Rada Sołecka Wsi Korolówka.Obchody Dnia Kobiet-1Obchody Dnia Kobiet-2Obchody Dnia Kobiet-3Obchody Dnia Kobiet-4Obchody Dnia Kobiet-5Obchody Dnia Kobiet-6Obchody Dnia Kobiet-7Obchody Dnia Kobiet-8Obchody Dnia Kobiet-9Obchody Dnia Kobiet-10Obchody Dnia Kobiet-11Obchody Dnia Kobiet-12Obchody Dnia Kobiet-13Obchody Dnia Kobiet-14Obchody Dnia Kobiet-15Obchody Dnia Kobiet-16