Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Dzień Kobiet w Susznie

Data08/03/2016 - 13:46:57

Kwiaty, ułani i Mołodyczki z Szacka – to tylko część atrakcji przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Susznie. W sobotę 5 marca w świetlicy w Susznie zorganizowano obchody Dnia Kobiet, w którym uczestniczyły mieszkanki Suszna i sąsiedniej Szuminki. Oprawę artystyczną przygotowała „ułańska” reprezentacja Poleskich Miłośników Koni i Jeździectwa. Panowie obdarowali wszystkie kobiety różami oraz wspólnie z zespołem Mołodyczki z Szacka, zadbali o muzyczną stronę imprezy. Stworzona na potrzeby uroczystości sekcja instrumentalno-wokalna podbiła serca pań, które występy i sporadyczne „drobne” niedociągnięcia instrumentalne nagradzały gromkimi brawami. Organizatorem obchodów było Koło Gospodyń Wiejskich w Susznie.Dzień Kobiet w Susznie-1Dzień Kobiet w Susznie-2Dzień Kobiet w Susznie-3Dzień Kobiet w Susznie-4Dzień Kobiet w Susznie-5Dzień Kobiet w Susznie-6Dzień Kobiet w Susznie-7Dzień Kobiet w Susznie-8Dzień Kobiet w Susznie-9Dzień Kobiet w Susznie-10Dzień Kobiet w Susznie-11Dzień Kobiet w Susznie-12