Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

SUPER Sołtys 2015 powiatu włodawskiego

Data03/03/2016 - 22:16:54

W piątek 26 lutego w Dworze nad Bugiem w Majdanie Stuleńskim odbyło się uroczyste podsumowanie Plebiscytu SUPER Sołtys 2015 powiatu włodawskiego. Organizatorem pierwszego w historii regionu balu sołtysów byli: Redakcja „Super Tydzień Chełmski", Starostwo Powiatowe we Włodawie i Radio „Bon Ton" w Chełmie, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawował Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski.
Na gale przybyli nie tylko sołtysi, ale również przedstawiciele samorządów i sponsorzy. Gratulacje nagrodzonym składali m.in. Andrzej Romańczuk – starosta włodawski, Józef Zając – senator RP i Krzysztof Grabczuk – wicemarszałek województwa.
Gwiazdą wieczoru byli: Natalia Wilk i Tomasz Momot, którzy zaprezentowali najpiękniejsze światowe ballady w swoim autorskim wydaniu.
Najaktywniejszych przedstawicieli wybrali czytelnicy tygodnika „Super Tydzień", głosując na nich co tydzień. Zwycięzcą plebiscytu został mieszkaniec Hańska Kolonii – Henryk Pszczoła. W nagrodę otrzymał kosiarkę do trawy. II miejsce zajął sołtys Orchówka – Andrzej Pruszkowski, któremu nagrodę wręczył Wójt gminy Włodawa Tadeusz Sawicki. III miejsce zdobyła sołtys Korolówki – Marta Guczko. W pierwszej dziesiątce z terenu gminy Włodawa znaleźli się ponadto: Elżbieta Telepko - sołtys ze Stawek na IV miejscu oraz Mirosław Kaliński - sołtys z Szuminki na VI miejscu.SUPER Sołtys 2015-1SUPER Sołtys 2015-2SUPER Sołtys 2015-3SUPER Sołtys 2015-4SUPER Sołtys 2015-5SUPER Sołtys 2015-6SUPER Sołtys 2015-7SUPER Sołtys 2015-8SUPER Sołtys 2015-9SUPER Sołtys 2015-10SUPER Sołtys 2015-11