Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Bal przebierańców w Korolówce.

Data01/02/2016 - 10:32:17

Punkt Przedszkolny w Korolówce odwiedziły księżniczki, wróżki, smerfy, superbohaterowie, strażacy, kowboje i wiele innych bajkowych postaci. Miało to związek z balem karnawałowym, który odbył się 29 stycznia 2016 r. Dla dzieci był to niezwykły dzień, wyczekiwany od wielu dni…

Do wspólnej zabawy zachęcali wszystkich animatorzy, pani Bogusia i pan Krzysztof- „Biedronka” i „Żuczek”. W tanecznych szaleństwach i zabawach uczestniczyli nasi wychowankowie, zaproszone dzieci, rodzice oraz personel przedszkola. Zmęczone przedszkolaki nabrały krzepy po zjedzeniu pysznych ciasteczek przygotowanych przez rodziców. Zarówno przedszkolaki jak i goście bawili się znakomicie. Następny bal karnawałowy już za rok…Bal przebierańców w Korolówce-1Bal przebierańców w Korolówce-2Bal przebierańców w Korolówce-3Bal przebierańców w Korolówce-4Bal przebierańców w Korolówce-5Bal przebierańców w Korolówce-6Bal przebierańców w Korolówce-7Bal przebierańców w Korolówce-8Bal przebierańców w Korolówce-9Bal przebierańców w Korolówce-10Bal przebierańców w Korolówce-11