Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Spotkanie z rzeźbiarzem

Data26/01/2016 - 12:33:20

Do przedszkola w Korolówce przyjechał rzeźbiarz pan Jan Pawłowski, który prowadzi swoją pracownię we Włodawie. Przedszkolaki poznały tajniki pracy twórcy, narzędzia jakimi się posługuje oraz gatunki drewna, które są najlepsze do wykonywania rzeźb. Opowiadał o swojej twórczości oraz o tym jak zaczęła się jego przygoda z rzeźbiarstwem. Dzieci oglądały na „żywo” jak z kawałka drewna powstawała rzeźba i same próbowały odgadnąć co to będzie. Przywiezione przez niego rzeźby bardzo spodobały się dzieciom, wzbudziły w nich podziw i zachwyt. Przedszkolaki dzięki temu spotkaniu mogły poznać nowy zawód oraz dowiedzieć się jak powstaje rzeźba od podstaw. Spotkanie z rzeźbiarzem przyniosło wiele pozytywnych wzruszeń i pozwoliło przedszkolakom inaczej spojrzeć na świat sztuki.Spotkanie z rzeźbiarzem-1Spotkanie z rzeźbiarzem-2Spotkanie z rzeźbiarzem-3Spotkanie z rzeźbiarzem-4Spotkanie z rzeźbiarzem-5Spotkanie z rzeźbiarzem-6Spotkanie z rzeźbiarzem-7Spotkanie z rzeźbiarzem-8Spotkanie z rzeźbiarzem-9Spotkanie z rzeźbiarzem-10Spotkanie z rzeźbiarzem-11Spotkanie z rzeźbiarzem-12Spotkanie z rzeźbiarzem-13Spotkanie z rzeźbiarzem-14