Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Anielskie jasełka w Żukowie

Data22/01/2016 - 12:24:19

W świetlicy wiejskiej w Żukowie, w niedzielę 17 stycznia 2016r. odbyły się Jasełka połączone z wystawą Szopek Bożonarodzeniowych. Jasełkowe przedstawienie pod tytułem „Bóg się rodzi” przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Żukowie. Nowoczesna „anielska” wersja Narodzenia Pańskiego została wyreżyserowana przez Ewę Żakowską. Wśród widzów znaleźli się ksiądz proboszcz Jarosław Gałązka, dyrektor Szkoły Podstawowej w Żukowie Jan Daniłosio z małżonką, radny Rady Gminy Włodawa Andrzej Sakowicz, sołtys Żukowa Wiesław Koszot oraz przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Żukowie Agnieszka Bobak. Organizatorami wydarzenia była Ewa Żakowska – nauczyciel z SP w Żukowie oraz Beata Kowalska – animator świetlicy w Żukowie.Anielskie jasełka w Żukowie-1Anielskie jasełka w Żukowie-2Anielskie jasełka w Żukowie-3Anielskie jasełka w Żukowie-4Anielskie jasełka w Żukowie-5Anielskie jasełka w Żukowie-6Anielskie jasełka w Żukowie-7Anielskie jasełka w Żukowie-8Anielskie jasełka w Żukowie-9Anielskie jasełka w Żukowie-10Anielskie jasełka w Żukowie-11Anielskie jasełka w Żukowie-12Anielskie jasełka w Żukowie-13Anielskie jasełka w Żukowie-14Anielskie jasełka w Żukowie-15Anielskie jasełka w Żukowie-16Anielskie jasełka w Żukowie-17Anielskie jasełka w Żukowie-18Anielskie jasełka w Żukowie-19