Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Zabawa choinkowa i koncert dla babć i dziadków w Stawkach

Data18/01/2016 - 13:46:36

W sobotę, 16 stycznia 2016r. w świetlicy wiejskiej w Stawkach odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci z sołectwa. Przy okazji zabawy zorganizowano obchody Dnia Babci i Dziadka. Grupa dzieci ze Stawek, przy wsparciu Krystyny Gąsiorowskiej, przygotowała występ artystyczny dla seniorów. Piosenki i okolicznościowe wiersze okraszono śmiesznymi scenkami z życia babć i dziadków. Dodatkową niespodzianką był koncert kolęd, w wykonaniu znanych lubelskich skrzypków - Dariusza i Luizy Drzazgów. Po części artystycznej – inicjator imprezy Artur Zalewski – radny Rady Gminy Włodawa, w asyście dzieci wręczył babciom róże, a dziadkom laurki. Druga część imprezy została przeznaczona dla dzieci. Gry i zabawy przeprowadziły Renata Cykier i Marzena Kosior z Urzędu Gminy Włodawa. Zwieńczeniem zabawy choinkowej była wizyta Św. Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami. Poczęstunek dla wszystkich uczestników imprezy przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Stawkach.Zabawa choinkowa w Stawkach-1Zabawa choinkowa w Stawkach-2Zabawa choinkowa w Stawkach-3Zabawa choinkowa w Stawkach-4Zabawa choinkowa w Stawkach-5Zabawa choinkowa w Stawkach-6Zabawa choinkowa w Stawkach-7Zabawa choinkowa w Stawkach-8Zabawa choinkowa w Stawkach-9Zabawa choinkowa w Stawkach-10Zabawa choinkowa w Stawkach-11