Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo

Data16/12/2015 - 17:34:00

Podczas spotkania promocyjno-informacyjnego, dotyczącego promocji Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, które odbyło się 15 grudnia w Okunince, wręczono rekomendacje dla Miejsc Przyjaznym Rowerzystom. Na terenie naszej gminy taką rekomendację otrzymały: Eko Różanka, Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Bugiem" w Szumince, Agroturystyka "Sosnowy Bór" w Sobiborze, Agroturystyka "Skrzydlate Ranczo" w Susznie, Agroturystyka Jerzy i Teodozja Bartnik w Okunince, Ośrodek "Zacisze" Ewy i Zbigniewa Ambrozik w Okunince, Hotel&Restauracja SANVIT w Okunince oraz Kajakiem po Bugu Mieczysław Omelczuk w Różance. Uroczystego wręczenia certyfikatów dokonał wójt Tadeusz Sawicki. Gratulujemy i życzymy dużo zadowolonych turystów rowerowych.Wschodni Szlak Rowerowy-1Wschodni Szlak Rowerowy-2Wschodni Szlak Rowerowy-3Wschodni Szlak Rowerowy-4Wschodni Szlak Rowerowy-5Wschodni Szlak Rowerowy-6Wschodni Szlak Rowerowy-7Wschodni Szlak Rowerowy-8Wschodni Szlak Rowerowy-9Wschodni Szlak Rowerowy-10Wschodni Szlak Rowerowy-11Wschodni Szlak Rowerowy-12Wschodni Szlak Rowerowy-13