Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Warsztaty Bożonarodzeniowe w Żukowie

Data08/12/2015 - 12:04:39

Jak co roku, w świetlicy w Żukowie, zorganizowano warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i młodzieży. Tegoroczne warsztaty odbyły się 4 grudnia 2015r i poświęcone były piernikom świątecznym. Dzieciaki, wspólnie z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Żukowie, przygotowały pierniki, które później dekorowały lukrem. Niejednokrotnie było to pierwsze spotkanie dzieci z tą formą kulinarną i sprawiało im wielką radość. Powstały piernikowe serduszka, choinki, mikołaje i gwiazdki. Kunszt dekoracyjny zaprezentowały panie z KGW w dekorowaniu piernikowych domków, które trafiły, jako upominek do księdza proboszcza Jarosława Gałązki oraz wójta gminy Włodawa Tadeusza Sawickiego. Inicjatorką warsztatów jest Beata Kowalska – pracownik świetlicy.Warsztaty Bożonarodzeniowe-1Warsztaty Bożonarodzeniowe-2Warsztaty Bożonarodzeniowe-3Warsztaty Bożonarodzeniowe-4Warsztaty Bożonarodzeniowe-5Warsztaty Bożonarodzeniowe-6Warsztaty Bożonarodzeniowe-7Warsztaty Bożonarodzeniowe-8Warsztaty Bożonarodzeniowe-9Warsztaty Bożonarodzeniowe-10Warsztaty Bożonarodzeniowe-11Warsztaty Bożonarodzeniowe-12Warsztaty Bożonarodzeniowe-13