Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!

Data22/01/2015 - 09:39:44

21 i 22 stycznia, jak co roku, w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku zorganizowane zostały uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.
W tych dniach uczniowie klas młodszych zaprosili do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalne programy artystyczne, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy.
W czasie uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!