Kontrast: Normalny kontrast Zwiększony kontrast Rozmiar czcionki: Normalny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst


Wyszukiwarka:

Młodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminne

Data14/03/2014 - 08:56:16

Niespełna 30 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy Włodawa oraz Publicznego Gimnazjum nr 2 we Włodawie wzięło udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Eliminacje odbyły się w sali PG nr 2 we Włodawie, 13 marca 2014r. Zmagania młodzieży oceniała komisja konkursowa w składzie: mł. bryg. Cezary Cenkała – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie, Stanisław Weremczuk – Komendant Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych we Włodawie, Radosław Cenkała – pracownik Urzędu Gminy Włodawa. Uczniowie rywalizowali o nagrody rzeczowe, ufundowane przez Wójta Gminy Włodawa oraz nominację na szczebel powiatowy Turnieju, który odbędzie się 25 marca 2014r. w Komendzie Powiatowej PSP we Włodawie. W wyniku pisemnego i ustnego testu wiedzy o bezpieczeństwie przeciwpożarowym, w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła Julia Bobak ze Szkoły Podstawowej w Żukowie (op. Kazimiera Pradun), II miejsce zajęła Agata Kiec ze Szkoły Podstawowej w Różance (op. Robert Weremczuk), III miejsce zdobyła Paulina Huzior ze Szkoły Podstawowej w Różance (op. Robert Weremczuk). W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajęła Kaja Bobak, II miejsce zdobył Damian Mielniczuk, III miejsce przypadło Aleksandrze Szlechcie. Wszyscy uczniowie tej kategorii reprezentowali Publiczne Gimnazjum nr 2 we Włodawie. Opiekunem grupy jest Małgorzata Szadkowska. Nagrody wręczył Tadeusz Sawicki – wójt gminy wraz z dyrektorem PG nr 2 we Włodawie – Dariuszem Semeniukiem.Młodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminneMłodzież zapobiega pożarom – eliminacje gminne